Tomasz – trochę o mnie i o stronie

Witam,

Nazywam się Tomasz Nikodem. To jest nowa strona, którą postawiłem prowadzić trochę w formie blogu – ale nie koniecznie będzie to blog. Po prostu jest to moje miejsce gdzie pisze, to co uważam że powinienem napisać. Nie oczekuję, że kogokolwiek to jakoś zainteresuje czy zainspiruję, a jeśli tak się właśnie stanie to bardzo mi miło. Prowadzę blog firmowy – może mało regularny, ale widzę, że czasem ludzie szukają tam informacji i jeśli komukolwiek się one przydadzą w rozwiązaniu problemu to bardzo się cieszę.

Na prywatnym chciałbym umieszczać aktualnie mnie interesujące informacje i fotografie jakie wykonuję, bo właśnie fotografia jest moją pasją. Jeśli się komukolwiek podobają lub nie proszę śmiało je komentować. Komentarze pojawiać się będą po zatwierdzeniu, dlatego, że niestety bardzo dużo komentarzy to reklamy – a tego nie będę tolerował (za darmo ;))

Poprzednia wersja strony miała na celu nawiązanie kontaktów innymi osobami mającymi na nazwisko tak jak ja czyli NIKODEM i w pewnym sensie bardzo się przyczyniła do tego. Pozdrawiam tu wszystkich nowo poznanych jaki i tych, których już wcześniej znałem Nikodem’ów. Zachęcam do kontaktu, ta zawsze jest bardzo miłe i jeśli tylko masz jakiś pomysł jak zachęcić innych do kontaktu – zapraszam jestem zawsze bardzo otwarty na wszelkie propozycje – pod warunkiem, że idą za nimi czyny a nie tylko slogany i hasła. Pewien mój dobry kolega powiedział kiedyś, że:  “.. ludzi można podzielić na dwie grupy – na tych którym się chce i na tych którym się nie chce .. “. Ostatecznie zgadzam się z nim i bardzo mi miło, że zaliczył mnie do tych pierwszych, gdyż jest on jedną z bardziej aktywnych osób jakie znam i jego słowa zawsze zmieniają się w czyny – czego wszystkim i sobie życzę.

Tomasz Nikodem

Tomasz Nikodem

O mnie?

Co można powiedzieć o sobie? Jedni potrafią robić to godzinami inni nigdy nic nie mówią – mi to chyba nie wychodzi za dobrze jeśli chodzi o podsumowania. Urodził się i żyje :), to w dużym skrócie. A tak po prawdzie to szczęśliwy mąż swojej żony i równie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Pracuję spełniając swoje marzenia i wizje, by realizować swoje marzenia i wizje. Chciałbym by tak było zawsze – jak będzie życie pokaże.

A poważnie – chcesz mnie lepiej poznać – poczytaj to co tu piszę, zapytaj gdy masz ochotę – odpowiem, gdy będę miał czas – czasem później, czasem wcześniej – ale raczej zawsze.

To chyba tyle w skrócie – może kiedyś dorosnę by coś więcej napisać – a może masz jakieś propozycje?

Dodaj komentarz